Bezdrátové/ WiFi

    Model   Název    Cena 
 DELL 10GbE vysílač s přijímačem Dell Networking SFP+ LRM, vlnová délka 1 310 nm, dosah MMF 220 m   407-11196 
 H8DRR
 

DELL 10GbE vysílač s přijímačem Dell Networking SFP+ LRM, vlnová délka 1 310 nm, dosah MMF 220 m

Vysílač s přijímačem Dell ™ Networking 10GBASE-LRM SFP+ poskytuje 10GbE připojení na vzdálenost až 220 m. Pro připojení ve vhodných přepínačích Dell Networking.
Dostupnost: Na dotaz
 15352,80 CZK 
 DELL Bezdrátový adaptér: Minikarta EMEA Intel Pro Wireless 6300 (802.11 a/g/Draft-n 3X3) (sada)   555-13080 
 F9HPN
 

DELL Bezdrátový adaptér: Minikarta EMEA Intel Pro Wireless 6300 (802.11 a/g/Draft-n 3X3) (sada)

Poloviční minikarty Intel WiFi Link 6300 Wireless-N jsou nejnovější adaptéry specifikace draft-n od společnosti Intel. Sadaptérem je dodáván nový nástroj Intel PROSet/Wireless 13.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1907,50 CZK 
 DELL Bezdrátový adaptér: Poloviční Minikarta EMEA Dell Wireless 1540 (802.11b/g/n 2x2)   555-14448 
 MWG80
 

DELL Bezdrátový adaptér: Poloviční Minikarta EMEA Dell Wireless 1540 (802.11b/g/n 2x2)

Poloviční minikarta Dell ™ Wireless 1540(802.11n) WLAN je levnější dvoupásmový adaptér podporující sítě 802.
Dostupnost: Na dotaz
 953,80 CZK 
Zobrazuji 1 do 3 (z 3 produktů) Výsledek:  1 
  • Dellparts.cz
    Díly & upgrady pro Vaše zařízení Dell. Prodlužte si záruku a servisní podporu. Více...
    Výrobci
    Košík Více
    0 položek
    Informace
    Obchodní podmínky
    Ochrana údajů
    AKČNÍ NABÍDKA
    Jak nakupovat
    Kontakt
    Mapa stránek

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.