Fiber

    Model   Název    Cena 
 DELL 10m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)   470-10642   

DELL 10m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell slouží kvysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 2674,90 CZK 
 DELL 25m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)   470-10643 
 9J810
 

DELL 25m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell slouží kvysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 2383,50 CZK 
 DELL 2m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)   470-10644 
 8J943
 

DELL 2m vícevidový optický kabel LC-LC (sada)

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell slouží kvysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1668,60 CZK 
 DELL Dell - 10M - Cable - Optical - LC-LC - Kit   470-10695 
 T6479
 

DELL Dell - 10M - Cable - Optical - LC-LC - Kit

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1783,30 CZK 
 DELL Dell - 1M - Cable - Optical - LC-LC - Kit   470-10693 
 M6969
 

DELL Dell - 1M - Cable - Optical - LC-LC - Kit

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1189,10 CZK 
 DELL Dell - 30M - Cable - Optical - LC-LC - Kit   470-10696 
 T6483
 

DELL Dell - 30M - Cable - Optical - LC-LC - Kit

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1907,50 CZK 
 DELL Dell - 3M - LC-LC Multimode - Optical Fibre Cable (Kit)   470-10694 
 M6970
 

DELL Dell - 3M - LC-LC Multimode - Optical Fibre Cable (Kit)

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1189,10 CZK 
 DELL Dell - 5M - Cable - Optical Fibre - LC-LC - Multimode - Kit   470-10645 
 R6364
 

DELL Dell - 5M - Cable - Optical Fibre - LC-LC - Multimode - Kit

Vícevidový optický kabel LC/LC značky Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Kabel má na obou koncích konektory LC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1191,80 CZK 
 DELL Dell - 5M - Cable - Optical Fibre - LC-SC - Kit   470-10361   

DELL Dell - 5M - Cable - Optical Fibre - LC-SC - Kit

Tento vícevidový optický kabel od společnosti Dell ™ slouží k vysokorychlostnímu přenosu dat. Tento kabel má na jednom konci konektor LC a na druhém konektor SC.
Dostupnost: 24-48 Hours
 1191,80 CZK 
Zobrazuji 1 do 9 (z 9 produktů) Výsledek:  1 
  • Dellparts.cz
    Díly & upgrady pro Vaše zařízení Dell. Prodlužte si záruku a servisní podporu. Více...
    Výrobci
    Košík Více
    0 položek
    Informace
    Obchodní podmínky
    Ochrana údajů
    AKČNÍ NABÍDKA
    Jak nakupovat
    Kontakt
    Mapa stránek

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.